Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac16.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
08:00Kataller Toyama - Cerezo Osaka U23CANLI
07:54Galados ITB - Mekan: BandungCANLI
07:45Melbourne City FC - Adelaide UnitedCANLI
07:00Busan IPark - Ansan GreenersCANLI
07:00Khaan Khuns - Khoromkhon KlubCANLI
06:45FC Maruyasu Okazaki - Tegevajaro MiyazakiCANLI
04:00Boca Juniors team - Flamengo teamCANLI
09:00JEF United Ichihara Chiba - Kashiwa Reysol
09:00Suwon FC - Seoul E-Land FC
09:00Roasso Kumamoto - Fujieda MYFC
09:30Happy Valley AA - Pegasus F.C.
09:30Lee Man - Hong Kong Rangers FC
10:00Jeonbuk Hyundai Motors - Pohang Steelers
10:00Sydney - Wellington Phoenix FC
10:00Fagiano Okayama - V-Varen Nagasaki
10:00Perseta Tulungagung - Bojonegoro
10:00Selenge Press - Ulaanbaatar
10:15ED Moratalaz - Atlético de Pinto
10:30Tianjin Teda - Guizhou Renhe F.C.
10:30North District - Sham Shui Po SA
10:30Resources Capital - Hoi King
10:30Wong Tai Sin District R&SC - Citizen AA
10:30Eastern District - South China Athletic Association
10:30Shaanxi Athletic - Changchun Yatai F.C.
11:00Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bükreş
11:00ACS UTA Batrana Doamna - ASU Poli Timisoara
11:00Kaizer Chiefs II - Chippa United II
11:00FC Tobol Kostanay - Ordabası
11:00Black Leopards II - Bloemfontein Celtic II
11:00Celta U19 - Bansander U19
11:00Torino F.C. U19 - Cagliari Calcio U19
11:00Kyran FC - Kaspiy FK
11:15SK Sigma Olomouc II - FC Velké Meziříčí
11:151. FC Slovácko II - FK Blansko
11:15Viktoria Otrokovice - SK Hanácká Slavia Kroměříž
11:15AC Sparta Prague II - FC Písek
11:15Bohemians 1905 II - Prepere
11:15FC Slovan Liberec II - Pardubice II
11:15Chlumec NC - Zbuzany 1953
11:15SR Fach Donaufeld - WAF Brigittenau
11:15Favoritner AC - SC Mannsworth
11:30Orenburg - Krylia Sovetov
11:30Kapfenberger SV - Grazer AK
11:30FC Universitatea Cluj - CS Mioveni
11:30Teplice II - TJ Sokol Zápy
11:301. FC Karlovy Vary - TJ Jiskra Domažlice
11:30SD Videm - ND Dravinja
11:30Asia Europe University FC - Visakha
11:45Batu Dua - Penjara
12:00Daegu FC - Ulsan Hyundai FC
12:00ESC Geestemunde - Brinkumer SV
12:00Elche CF Ilicitano - Olimpic de Xativa
12:00Leganés II - SAD Villaverde San Andres
12:00Semen Padang F.C. - Madura United
12:00FC Wacker Innsbruck II - SVG Reichenau
12:00Monaco U19 - AS Saint-Étienne U19
12:00Fortuna Düsseldorf U19 - Rot-Weiß Oberhausen U19
12:00Borussia Dortmund U19 - FC Schalke 04 U19
12:00NK Trnje - NK Gaj Mace
12:00Aktöbe Zhas - Akademiya Ontustık
12:00MFK Zemplín Michalovce U19 - FK AS Trenčín U19
12:00Mlada Boleslav II - Dukla Prague II
12:00WSG Swarovski Wattens II - SV Völs
12:00Ural II - Lada-Tolyatti
12:00Pattani - Watbot City
12:00Ekibastuzets - Makhtaaral
12:10Santutxu FC - Tolosa
12:15Pelikan Łowicz - KSP Polonia Warszawa
12:30Intercity Alicante - Villarreal CF III
12:30Recambios Colon - CD Eldense
12:30SCF Minerva - Cartagena II
12:30CD Basconia - Urduliz
12:30Club Portekizete - CD Lagun Onak
12:30AD Parla - AD Alcorcón II
12:30Fútbol Alcobendas Sport - CF Trival Valderas
12:30Eastern Sports Club - Southern District RSA
12:30Kallithea - Ano Mera
12:30Real Zaragoza II - AD Almudévar
12:45College Corinthians - Avondale United
13:00UP Plasencia - AD Llerenense
13:00JK Tammeka Tartu - JK Viljandi Tulevik
13:00Sporting U19 - S.L. Benfica U19
13:00FC Taraz - FC Şahter Karağandı
13:00Kohtla-Järve JK Järve - FC Levadia Tallinn II
13:00Kuktosh - Hatlon
13:00DAV Santa Ana - RSD Alcalá
13:00UD Almería B - Torreperogil
13:00Huercal-Overa CF - FC Cartagena
13:00Khimki-M - Saturn Ramenskoe
13:00FC Volga Ulyanovsk - FC Zenit-Izhevsk
13:00FC Chelyabinsk - FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
13:00FC Bolat - Jetısu II
13:00UD Alzira U19 - Lorca U19
13:00Txantrea U19 - Alaves U19
13:00Hércules CF U19 - Elche U19
13:00Kızıljar FK - Altay DKB
13:00Deportivo Alavés - Celta de Vigo
13:00AC Horsens - Hobro IK
13:00CF Fuenlabrada - Albacete Balompié
13:00Ayrfield United F.C - Castleknock Celtic
13:00Newtown Rangers - Crumlin United F.C.
13:00Pegasus Saint-James - Kilnamanagh
13:00Dublin University - Bangor GG
13:00Campile United - Cloughbawn
13:00Moyne Rangers - Bunclody
13:00UCAM Murcia CF - Badajoz
13:00CP Villarrobledo - Sevilla FC II
13:00AE Prat - Castellon
13:00SD Ejea - Valencia CF II
13:00Gimnàstic de Tarragona - CF La Nucía
13:00CF Rayo Majadahonda - UD Melilla
13:00Internacional de Madrid - SCR Peña Deportiva
13:00UD San Sebastián de los Reyes - Celta De Vigo II
13:00Sporting de Gijón II - Real Oviedo II
13:00UD Ibiza - CD Atlético Baleares
13:00Lech Poznań II - Znicz Pruszków
13:00UD Montijo - Trujillo
13:00Cerdanyola del Vallès FC - Unió Esportiva Vilassar de Mar
13:00Castelldefels - Banyoles
13:00UA Horta - CE Europa
13:00Union Club Cartes - CD Bezana
13:00UD Socuéllamos - CD Quintanar
13:00Deportivo de La Coruña II - Club Rápido de Bouzas
13:00UD Maracena - Alhaurín de la Torre C.F.
13:00Loja - Atlético Mancha Real CF
13:00CD Huétor Vega - CD El Palo
13:00CD Condal - El San Martin
13:00CD Covadonga - SD Lenense
13:00Coria CF - Xerez CD
13:00Conil CF - Real Betis II
13:00C.D. Mostoles - Rayo Vallecano II
13:00CF Pozuelo de Alarcón - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
13:15PEC Zwolle - ADO Den Haag
13:15UE Sants - Esport Club Granollers
13:30U.S. Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
13:30Dreams Metro Gallery - Shatin SA
13:30Santa Catalina Atletico - SD Formentera
13:30Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 4)
13:45Racing de Santander II - Guarnizo
14:00FC Ufa - PFC CSKA Moskova
14:00FSV Zwickau - FC Bayern Munich II
14:00Kayserispor - Kasımpaşa SK
14:00Accrington Stanley - Ipswich Town
14:00Ballymun - Drumcondra
14:00Mariupol - Dnipro-1
14:00Spartaks Jurmala - FS METTA/Latvijas Universitāte
14:00UD Las Palmas II - Las Rosas
14:00NK Istra 1961 U19 - NK Osijek U19
14:00Alashkert FC - Lori
14:00Xanthi U19 - Aris U19
14:00Tampereen Pallo-Veikot - FC KooTeePee
14:00Ekenäs IF - AC Oulu
14:00Turun Palloseura - Musan Salama
14:00FF Jaro - AC Kajaani
14:00FC Haka - MYPA
14:00Keçiörengücü - Balıkesirspor
14:00Holbæk B&I - FC Helsingør
14:00TuS Dassendorf - SC Victoria Hamburg
14:00Ringkøbing - Dalum IF
14:00Thisted FC - Akademisk Boldklub
14:00Green Buffaloes - ZESCO United F.C.
14:00Chiangrai United F.C. - Prachuap F.C.
14:00Chai Nat - Nakhon Ratchasima F.C.
14:00PTT Rayong F.C. - Chiangmai FC
14:00SCG Muangthong United FC - Chonburi F.C.
14:00Samut Prakan City - Suphanburi F.C.
14:00Ratchaburi F.C. - Bangkok United F.C.
14:00Buriram United F.C. - Port FC
14:00Wuppertaler SV U19 - Arminia Bielefeld U19
14:00SC Preußen Münster U19 - MSV Duisburg U19
14:00Aktöbe - Okjetpes SK
14:00FC Sfîntul Gheorghe - CS Petrocub
14:00Hannover 96 U19 - SV Werder Bremen U19
14:00FC Energie Cottbus U19 - 1. FC Magdeburg U19
14:001. FC Kaiserslautern U19 - Karlsruher SC U19
14:00FC Nosta Novotroitsk - Zvezda Perm
14:00Ofspor - Payasspor
14:00Śląsk Wrocław II - MKS Kluczbork
14:00FC Akzhayik - FK Baykonur Kızılorda
14:00CD Tenerife II - FC Villa Santa Brigida
14:00Karaköprü Belediyespor - Tokatspor
14:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Ergene Velimeşe Spor
14:00Marino - UD San Fernando
14:00FC Chikhura Sachkhere - FC Metalurgi Rustavi
14:00Pakruojis - Dziugas Telsiai
14:00FK Lietava - Riteriai II
14:00Sukhothai F.C. - Trat FC
14:00Kayserispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:05Pogon - Górnik Łęczna
14:15Heart of Midlothian F.C. - Rangers
14:30VfB Stuttgart - Holstein Kiel
14:30VfL Bochum - Karlsruher SC
14:30Hannover 96 - VfL Osnabrück
14:30Hertha BSC II - FSV Union Fürstenwalde
14:30Energie Cottbus - BSG Chemie Leipzig
14:30Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Isloch
14:30TSG Neustrelitz - Tennis Borussia Berlin
14:30Persipura Jayapura - Arema FC
14:30PSM Makassar - Persija Jakarta
14:30AEK Tripolis - Rodos
14:30Mahaçkale - FC Dynamo Stavropol
14:30Erzin Belediyespor - Çatalca Spor
14:30Kastamonuspor - Utaş Uşakspor
14:35Jiangsu Sainty F.C. - Hebei China Fortune FC
14:35Henan Jianye F.C. - Chongqing Lifan F.C.
14:35Shanghai Shenhua F.C. - Dalian Yifang
14:45Næstved BK - Skive IK
15:00Real Sociedad - Real Betis
15:00Aarhus - Silkeborg IF
15:00SønderjyskE - FC Nordsjælland
15:00FC Carl Zeiss Jena - Würzburger Kickers
15:00Nykøbing FC - FC Fredericia
15:00HB Køge - Roskilde
15:00SV Havelse - VfB Lübeck
15:00Altonaer FC von 1893 - VfB Oldenburg
15:00Holstein Kiel II - VfL Wolfsburg II
15:00FC St. Pauli II - HSC Hannover
15:00Herning Fremad - Hedensted IF
15:00TSV Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg
15:00Schwabmünchen - TSV Nördlingen
15:00HSV Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV
15:00Niendorfer TSV - Teutonia 05 Ottensen
15:00Lok Stendal - Greifswalder SV 04
15:00FC Brandenburger Sud 05 - SC Tasmania Berlin
15:00Hertha 06 - Victoria Seelow
15:00Staaken - FC Strausberg
15:00International Leipzig - FC Einheit Rudolstadt
15:00Oberlausitz Neugersdorf - FC Carl Zeiss Jena II
15:00Ialyssos - Niki Volos
15:00JK Nõmme Kalju - FC Flora Tallinn
15:00Septemvri Sofia - PFC Lokomotiv Sofia
15:00APEJES Academy - Panthère du Ndé
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Sahel Tartus
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Wathba SC
15:00Nawair SC - Tishreen SC
15:00Al-Wahda SC Damascus - Al-Jaish Damascus
15:00Jableh SC - Al-Shorta Damascus
15:00FSV Wacker 90 Nordhausen II - VFL 05 Hohenstein-Ernstthal
15:00KSV Baunatal - TSV Lehnerz
15:00F.C. Turris Neapolis 1944 - Muravera
15:00FC Bandırmaspor - Nigde Belediyespor
15:00FC Volgar Astrakhan - Spartak Vladikavkaz
15:00Kırklarelispor - Konyaspor 1922
15:00FC Münsingen - Black Stars Basel
15:00Bayrampaşa FC - Somaspor
15:00Derincespor - Fethiyespor
15:00İnegölspor - Samsunspor
15:00Akron Tolyatti - FC Tümen
15:00Gölcükspor - Nevşehirspor GK
15:30Academica Clinceni - FC Viitorul Constanța
15:30KV Mechelen - Royal Antwerp
15:30WSG Swarovski Wattens - TSV Hartberg
15:30SKN St. Pölten - Austriya Wien
15:30MND Tabor Sežana - NK Maribor
15:30FC Emmen - Fortuna Sittard
15:30FC Groningen - Sparta Rotterdam
15:30SV Hemelingen - Schwachhausen
15:30Dorogi FC - Budaörsi SC
15:30Soroksár SC - Aqvital Csakvar
15:30Kazincbarcikai SC - Gyirmot Sportegyesulet
15:30Mzuzu University - Blue Eagles
15:30Ntopwa United - Civil Sporting Kulübü
15:30Chitipa United - Azam Tigers
15:30Silver Strikers - TN Stars
15:30SS Nola 1925 - ASD Biancavilla
15:30Tuen Mun - Kwong Wah
15:30Machine Sazi - Foolad Khuzestan FutbolClub
16:00Hwange FC - Harare City F.C.
16:00Enosi Panaspropyrgiakos - Egaleo F.C.
16:00Agios Ierotheos - Thiella Kamariou
16:00Keratsini - Ethnikos Piraeus F.C.
16:00Poseidon Michanionas - Agrotikos Asteras F.C.
16:00Irodotos FC - Poros
16:00Roche Novillars - AJ Auxerre II
16:00FK Radnički Niš U19 - Cukaricki U19
16:00Young Sports - Stade Renard Melong
16:00SV Kuchl - FC Pinzgau Saalfelden
16:00Grupo Desportivo Aguias do Moradal - Vitoria Setubal
16:00Polisi Tanzania - Singida United
16:00Sunrise FC Rwamagana - Espoir FC
16:00Gicumbi FC - Mukura Victory Sports F.C.
16:00Musanze FC - SC Kiyovu
16:00Liverpool U23 - Wolverhampton U23
16:001. FC Germania Egestorf - TB Uphusen
16:00Mbeya City FC - Biashara United Mara
16:00FT Braunschweig - Borussia Hildesheim
16:00MFK Metalurh Zaporizhya - Mykolaiv
16:00Fernandopolis Futebol Clube - Marília Atlético Clube
16:00VfL Oldenburg 1894 - FC Eintracht Northeim
16:00FC Hürth - Siegburger SV 04
16:00SpVgg 04 Ratingen - TuRU Düsseldorf
16:00SV Röchling Völklingen - Wormatia Worms
16:00Sportfreunde Siegen - RSV Meinerzhagen
16:00Nimes U19 - AS Cannes U19
16:00US TORCY Val Maubuee U19 - Vendée Poiré sur Vie FutbolU19
16:00FC Lyon U19 - FC Sochaux-Montbéliard U19
16:00US Quevilly U19 - Amiens SC U19
16:00Troyes AC U 19 - Strasbourg U19
16:00K. Rupel Boom F.C. - Patro Eisden Maasmechelen
16:00Highlands Park F.C. - Black Leopards F.C.
16:00Gudja United F.C. - Valletta F.C.
16:00Lesotho - Zimbabve
16:00Acireale - ASD Marina Di Ragusa
16:00F.C. Ponsacco 1920 S.S.D. - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
16:00A.C. Prato - Vado F.C.
16:00Savona F.B.C. - A.C. Bra
16:00Nuova Florida - Cassino
16:00AC Mestre - A.C. Este
16:00Trastevere Calcio ASD - ASD Lanusei Calcio
16:00SSD San Nicolò Calcio Teramo - Atletico Porto Santelpidio
16:00Foligno FC - SSD Albalonga Calcio
16:00S.S. Chieti Calcio - U.S. Recanatese A.S.D.
16:00S.S.D. Pro Sesto - Levico Terme
16:00Adriese - ASD Clodiense
16:00Team Altamura - A.S.G. Nocerina
16:00A.C. Ponte San Pietro Isola S.S.D. - Bustese
16:00APDC Chions - San Luigi Calcio
16:00Tolentino - A.S.D. Pineto Calcio
16:00Palmese 1912 - ASD Corigliano Calabro
16:00SSD Pomezia Calcio - ASD Cannara
16:00Arconatese - Virtus Bergamo 1909
16:00Franciacorta - US Breno
16:00Kariobangi Sharks - Gor Mahia F.C.
16:00Bodens BK - BK Karlstad
16:00FC WIT Gürcistan Tiflis - FC Sioni Bolnisi
16:00Paderborn 07 II - Rot Weiss Ahlen
16:00OF Ierapetra - Diagoras Rodos
16:00PO Triglia - Trikala
16:00Kavala - Veria
16:00Sampdoria - Roma (beIN SPORTS HD 3)
16:00Bordeaux - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
16:00Wigan - Nottingham Forest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Falkenbergs FF - AIK Fotboll
16:00Hammarby IF - Malmö FF
16:00Cagliari Calcio - S.P.A.L
16:00Udinese Calcio - Torino F.C.
16:00U.C. Sampdoria - Roma
16:00FC Girondins de Bordeaux - AS Saint-Étienne
16:00Wigan Athletic - Nottingham Forest
16:00A.C. Pisa 1909 - F.C. Krotone
16:00A.C. ChievoVerona - Ascoli Calcio 1898
16:00Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
16:00IK Brage - Jönköpings Södra IF
16:00Inter Zapresic - NK Osijek
16:00Sicula Leonzio - Rieti
16:00Monopoli - Reggina Calcio
16:00US Vibonese Calcio - Calcio Catania
16:00AS Bisceglie 1913 Don Uva APD - Ternana Calcio
16:00A.S. Avellino 1912 - A.S. Bari
16:00Górnik Zabrze II - Ślęza Wrocław
16:00US Triestina Calcio - Calcio Padova
16:00A.C. Rimini 1912 - A.C. Cesena
16:00Imolese Calcio 1919 - FeralpiSalò
16:00Strømmen IF - Raufoss IL
16:00Nest-Sotra Fotball - Sandnes Ulf
16:00U.S. Pistoiese - A.S. Giana Erminio
16:00Novara Calcio - Carrarese Calcio
16:00A.S.D.C. Gozzano - Olbia Calcio
16:00Calcio Como - U.S. Città di Pontedera
16:00U.S. Pergolettese 1932 - A.C. Siena
16:00KVC Sint-Eloois-Winkel Sport - RWD Molenbeek
16:00Lüneburger SK Hansa - BSV Schwarz-Weiß Rehden
16:00Mamelodi Sundowns F.C. - AmaZulu F.C.
16:00Neftchi Baku PFK - Zirə IK
16:00Rielasingen-Arlen - 1. CfR Pforzheim
16:00DJK Don Bosco - ATSV Erlangen
16:00FC Union 60 Bremen - Bremer SV
16:00FC Kray - 1. FC Bocholt
16:00Monheim - Velbert
16:001. FC Kleve - Cronenberger SC
16:00Schwarz-Weiß Essen - Sportfreunde Baumberg
16:00SSVg Velbert - Niederwenigern
16:00VfB 03 Hilden - Meerbusch
16:00Bad Vilbel - SV Rot-Weiß Hadamar
16:00Union Tornesch - SV Rugenbergen
16:00Borussia Freialdenhoven - SpVg Frechen 20
16:00FC Hennef 05 - Pesch 1956
16:00SV 1914 Eilendorf - Vichttal
16:00Hammer SpVg - TuS Erndtebrück
16:00Preussen Munster II - SC Wiedenbrück 2000
16:00SV Schermbeck - TSG Sprockhövel
16:00TuS Ennepetal - SV Westfalia Rhynern
16:00Hagen-Uthlede - MTV Wolfenbuttel
16:00MTV Gifhorn - HSC BW Schwalbe Tundern
16:00TuS Bersenbruck - SC Spelle-Venhaus
16:00Eckernförder SV - SV Todesfelde
16:00Frisia - Phonix Lubeck
16:00SV Preussen 09 Reinfeld - Husumer SV
16:00SV Gonsenheim - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
16:00ACD Nardo - FC Brindisi
16:00Gladiator - Citta di Fasano
16:00Sollentuna FK - Team TG
16:00Istres U19 - Toulouse FC U19
16:00BSK Bijelo Brdo - HNK Šibenik
16:00GNK Dinamo Zagreb II - Kustosja
16:00Gasogi United - Ruanda Police FC
16:00Heroes Rwanda - Muhanga
16:00Napsa Stars FC - Green Eagles
16:00Zanaco F.C. - Forest Rangers
16:15SC Union Nettetal - SV Straelen
16:15Sporting Cristal II - Molinos El Pirata II
16:15SC Westfalia Herne - FC Gütersloh 2000
16:301. FC Köln - SC Paderborn 07
16:30Arsenal Tula - Soçi
16:30Alanyaspor - Çaykur Rizespor
16:30Viktoria Plzen - Banik Ostrava
16:30MFK Karviná - 1. FC Slovácko
16:30Bohemians 1905 Prag - SFC Opava
16:30FC Graffin Vlašim - Hradec Kralove
16:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
16:30TS Galaxy - JDR Stars
16:30Richards Bay - Real Kings
16:30FC Pyunik - Urartu
16:30Boluspor - Giresunspor
16:30Leher Turnerschaft - BSC Hastedt
16:30SFl Bremerhaven - Blumenthaler SV
16:30Sokol Hostoun - FK Králův Dvůr
16:30MAS Taborsko - Rakovnik
16:30UMS de Loum - Eding Sport
16:30Alanyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:30Boluspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:45Panionios G.S.S. - Asteras Tripolis
17:00RCD Espanyol - Villarreal CF
17:00F.C. Copenhagen - Esbjerg fB
17:00Enosis Neon Paralimni FC - Nea Salamis Famagusta FC
17:00FC Lugano - FC Zürich
17:00Servette FC - FC St. Gallen
17:00FC Luzern - FC Sion
17:00Deportivo de La Coruña - Málaga CF
17:00Lommel SK - Oud-Heverlee Leuven
17:00Bansha Celtic - Clonmel Town
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag
17:00FC Dynamo Kyiv - PFC Oleksandriya
17:00FK Liepāja - Valmieras FK
17:00Skoda Xanthi - Aris
17:00CA Aldosivi - Defensa y Justicia
17:00Stirling University F.C. - Linlithgow Rose F.C.
17:00Dnyapro MCHZ - FC Shakhtyor Salihorsk
17:00CD Robres - San Juan de Mozarrifar
17:00Canon Yaoundé - Avion Academy
17:00Fovu Club Baham - Tonnerre Yaoundé
17:00Union Douala - Dragón
17:00KÍ Klaksvík - NSÍ Runavík
17:00SV Telfs - SV Hall
17:00Kerala Blasters FC - Atlético de Kolkata
17:00FAR Rabat - Rapide Oued Zem
17:00Marinhense - C.D. Fátima
17:00Juventude de Pedras Salgadas - RD Agueda
17:00F.C. Arouca - Merelinense
17:00AD Oliveirense - C.D. Santa Clara
17:00GD Vitoria de Sernache - Sertanense F.C.
17:00Casa Pia A.C. - F.C. Vizela
17:00Grupo Sportivo de Loures - Sport Benfica e Castelo Branco
17:00Lusitania Lourosa - F.C. Famalicão
17:00C.D. Mafra - AD Fafe
17:00Olimpico Montijo - Anadia
17:00Varzim S.C. - G.D. Estoril Praia
17:00Astana - FC Kayrat
17:00Landskrona BoIS - Eskilsminne IF
17:00TSV 1860 München II - SSV Jahn Regensburg II
17:00Boulogne U19 - Evreux 27 U19
17:00St Joseph's - Glacis United F.C
17:00Club El Porvenir - Deportivo Español
17:00CSD Central Ballester - CSD Yupanqui
17:00CA River Ebro - CCD Alberite
17:00William Brown - Club Atletico Mitre
17:00FC Etzella Ettelbruck - Union Titus Pétange
17:00FC UNA Strassen - Jeunesse Esch
17:00FC Paradiso - Balzers
17:00Umeå FC - Rynninge IK
17:15CD Beroil Bupolsa - Real Ávila CF
17:25Umm Salal SC - Al-Duhail
17:30NK Aluminij - AŠK Bravo Publikum
17:30CD Tudelano - CD Guijuelo
17:30Pars Jonoubi Jam - Sanat Naft Abadan F.C.
17:30Persepolis F.C. - Paykan F.C.
17:30CD Torrijos - UB Conquense
17:30C.D. Atlético Tordesillas - Gimnástica Segoviana CF
17:45ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - FC Astra Giurgiu
17:45PFC Lokomotiv Plovdiv - PFC CSKA Sofia
17:45Feyenoord - Heracles Almelo
17:45Orense Sporting Club - Club Deportivo Santa Rita
17:45CD Cayón - Sociedad Deportiva Barreda Balompié
18:00AS Monaco FC - Stade Rennais F.C.
18:00SK Rapid Wien - Wolfsberger AC
18:00Anorthosis Famagusta FC - AC Omonia
18:00FK AS Trenčín - FK Senica
18:00P.A.O.K. - Lamia F.C.
18:00Real Balompédica Linense - Granada CF II
18:00CF Badalona - UE Olot
18:00CF Salmantino - CD Izarra
18:00Haro Deportivo - Real Sociedad II
18:00CD Calahorra - Barakaldo CF
18:00Racing de Ferrol - Atlético Madrid B
18:00UP Langreo - Marino de Luanco
18:00Pontevedra CF - Getafe CF II
18:00NK Široki Brijeg - FK Sloboda Tuzla
18:00G.D. Chaves - Boavista Porto
18:00Győri ETO - Dunakanyar-Vác FC
18:00Vasas SC - Szombathelyi Haladás
18:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Szolnoki MÁV FC
18:00FC Ajka - Szeged 2011
18:00Deportivo Reu - Chimaltenango
18:00Liga Deportiva Universitaria de Loja - Independiente Juniors
18:00Buffles du Borgou FC - JA Cotonou
18:00Esae - AS Dragons FC de l'Ouémé
18:00Panthers - Ayema
18:00ACF Fiorentina U19 - A.C. ChievoVerona U19
18:00Universidad César Vallejo Club de Fútbol II - Club Universitario de Deportes II
18:00CD Teruel - UD Barbastro
18:00Villacanas - Club Almagro KF
18:00Albacete Balompié II - CD Toledo
18:00CD Tropezón - CD Laredo
18:00CF Peralada - San Cristobal
18:00Pobla de Mafumet - CE L'Hospitalet
18:00Lorca Deportiva - Real Murcia II
18:00Real Betis U19 - Castilleja U19
18:00FC Trollhättan - Kristianstads FF
18:00FC Dila Gori - FC Dinamo Batumi
18:00Monaco - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
18:15Tarxien Rainbows F.C. - Balzan F.C.
18:25Abha - Al Feiha
18:30Mazarrón Fútbol Club - UD Los Garres
18:30SD Textil Escudo - Gimnastica de Torrelavega
18:30CD Plus Ultra - Mar Menor CF
18:30Muleño CF - EDMF Churra
18:30Club Deportiva Minera - UCAM Murcia II
18:30Sylla - FC Jove Español San Vicente
18:30Manchester Utd - Liverpool (S SPORT HD)
18:30Manchester United - Liverpool
18:30IFK Norrköping - Kalmar FF
18:30Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
18:30Norrby IF - Trelleborgs FF
18:30NK Lokomotiva - HNK Hajduk Split
18:30U.S. Catanzaro 1929 - A.S.D. Potenza FC
18:30U.S.D. Cavese 1919 - F.C. Casertana
18:30Vis Pesaro - Piacenza Calcio 1919
18:30Teramo - Paganese Calcio 1926
18:30Carpi F.C. 1909 - Alma Juventus Fano 1906
18:30Vicenza Calcio - Reggiana 1919
18:30U.C. AlbinoLeffe - Calcio Lecco 1912
18:30Juventus U23 - A.C. Renate
18:30Atlético Sanluqueño CF - Villarrubia CF
18:30CE Sabadell FC - RCD Espanyol II
18:30Sabail - Sumqayit
18:30Valadares Gaia Futebol Clube - CF Canelas 2010
18:30Real Sociedad III - Sestao River Club
19:00TSG 1899 Hoffenheim - FC Schalke 04
19:00FC Dynamo Moskova - FC Krasnodar
19:00Parma F.C. - Genoa C.F.C.
19:00Viking FK - Tromsø IL
19:00Ranheim Fotball - Odd Grenland
19:00Molde FK - FK Haugesund
19:00Strømsgodset IF - Lillestrøm SK
19:00Lyngby Boldklub - Brøndby IF
19:00R.S.C. Anderlecht - Sint-Truidense
19:00Olympiakos Nicosia - AEP Paphos F.C.
19:00Denizlispor - Fenerbahçe S.K.
19:00Teplice - AC Sparta Prague
19:00Real Oviedo - Girona FC
19:00CD Tenerife - Racing de Santander
19:00Tromsdalen UIL - Aalesunds FK
19:00Skeid Fotball - Ullensaker/Kisa IL
19:00Sogndal Fotball - FK Jerv
19:00Sandefjord Fotball - Notodden FK
19:00IK Start - KFUM
19:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC ViOn Zlaté Moravce
19:00Marbella FC - Recreativo de Huelva
19:00San Fernando CD - Algeciras CF
19:00FC Cartagena - Córdoba CF
19:00Estudiantes de Mérida - Yeclano Deportivo
19:00CD Don Benito - Real Murcia
19:00CF Talavera - Cádiz CF II
19:00Cultural y Deportiva Leonesa - SD Leioa
19:00Coruxo FC - Real Madrid C.F. II
19:00FC Dinamo Brest - FC Slutsk
19:00FK Novi Pazar - FK Metalac Gornji Milanovac
19:00Altınordu - Altay SK
19:00Adanaspor - İstanbulspor
19:00Renaissance Zemamra - OC Safi
19:00S.C. Beira-Mar - C.S. Marítimo
19:00MTK Budapest - Budafoki MTE-Ujbuda
19:00Club Siero - Lealtad
19:00Al-Salmiya SC - Kazma Sporting Club
19:00Xerez Deportivo - Utrera
19:00VMFD Zalgiris Vilnius - FK Sūduva Marijampolė
19:00Mali - Moritanya
19:00Fildişi Sahili - Nijer
19:00Burkina Faso - Gana
19:00Libya - Tunus
19:00Jerez - Aceuchal
19:00UD Alzira - Crevillente Deportivo
19:00Ciudad de Lucena - UB Lebrijana
19:00Motril - Vélez CF
19:00Antequera CF - Atletico Porcuna
19:00Afjet Afyonspor - BAKspor
19:00Ci Group Buca - Kızılcabölükspor
19:00Sakaryaspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Parma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adanaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:05Puerto Golfito - AD Municipal Turrialba
19:15Gimnasia y Esgrima La Plata - Union de Santa Fe
19:15Sporting Cristal - Molinos El Pirata
19:15CSyD Flandria - CA San Telmo
19:15Manchester 62 - College Europa FC
19:15Málaga CF U19 - Cadiz U 19
19:30Athletic Bilbao - Real Valladolid
19:30Olimpik - FC Vorskla Poltava
19:30AEK Athens F.C. - Volos NFC
19:35Al-Arabi SC Katar - Al-Gharafa Sports Club
20:00Club Universidad Nacional - Club León
20:00Atromitos - Panathinaikos
20:00Hercules - CD Ebro
20:00America de Quito - Fuerza Amarilla
20:00Club Celaya - Loros de la Universidad de Colima
20:00Al-Faisaly Harmah - Al Hazm Rass
20:00C.S.D. Comunicaciones - C.S.D. Municipal
20:00AD Guanacasteca - Cartagena-Guanacaste
20:00CD Binissalem - CE Felanitx
20:00Atlético San Luis II - Albinegros Orizaba
20:00Atletico San Luis U20 - Querétaro F.C. U20
20:05Universidad de Kosta Rika - Municipal Pérez Zeledón
20:10AD Grecia - C.S. Cartaginés
20:30Chindia Targoviste - FC Steaua București
20:30Antigua GFC - Deportivo Iztapa
21:45Milan - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
22:00Marsilya - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
19:00Karagümrük - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Konyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
21:45Brescia - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
21:45Lens - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Sheffield Utd - Arsenal (S SPORT HD)
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 1)
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS HD 2)
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 3)
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
22:00Olympiakos - Bayern Münih (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 3)
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
22:00Benfica - Lyon (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Salzburg - Napoli (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:55Beşiktaş - Braga (beIN SPORTS HD 1)
22:00Trabzonspor - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
20:30Ç.Rizespor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
21:45Nantes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
22:00Southampton - Leicester (S SPORT HD)
15:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00West Ham - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
17:30Gazişehir FK - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
20:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Y.Malatyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Gençlerbirliği - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Göztepe - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
19:00Beşiktaş - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:30Norwich City - Manchester Utd (TRT Spor HD)
19:30Liverpool - Tottenham (S SPORT HD)
08:00Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Hitachi SunRockersCANLI
08:00Niigata Albirex BB - Levanga HokkaidoCANLI
08:00Yokohama B-Corsairs - Shimane Susanoo MagicCANLI
08:00Ryukyu Golden Kings Okinawa - Akita Northern HappinetsCANLI
08:00Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond DolphinsCANLI
07:00Sendai 89ers - Bambitious NaraCANLI
07:00Toyama Grouses - Osaka EvessaCANLI
09:00Melbourne United - Perth Wildcats
09:00Anyang KGC - Seoul Samsung Thunders
09:00KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus
09:00Ateneo de Manila University Blue Eagles - UE Red Warriors
09:05Toyota Alvark Tokyo - Kyoto Hannaryz
09:05Utsunomiya Brex - Aisin Seahorses
10:05Chiba Jets - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
10:30Vera Tbilisi - Rustavi 1991
10:30Inanomo Moskova - Spartak Moscow
11:00Sonic Boom KT - Wonju Dongbu Promy
11:00Incheon ET Land Elephants - Seoul SK Knights
11:00UP Fighting Maroons - Adamson Soaring Falcons
11:30Columbian Dyip - San Miguel Beermen
11:45Magnolia Hotshots - Barangay Ginebra San Miguel
12:00Moskovskiy - Rosneft II
12:00Gloriya Moscow - Rosneft
12:30Aktöbe - Barsı Atırau
13:00Fenerbahçe - Bahçeşehir Koleji
13:00Altajbasket Barnaul - BK Tambov
13:00Neftekhimik Tobolsk - Dynamo MGTU
13:00Rieti - Derthona Basket
13:00Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
13:30La Bruixa Dor Manresa - Iberostar Tenerife Canarias
13:30Astoria Bydgoszcz - WTK Anwil Włocławek
13:30AMS Academy - Motor
14:00Lyon Villeurbanne U21 - Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez U21
14:00Gnezno - AZS UMK Toruń
14:00Dinamo Stavropol - Arsenal Tula
14:00Bandırma Kırmızı - Final Gençlik
14:00BC Zaporozhye - Khimik Yuzhny
15:00BC Khimki - BC Astana
15:00Ironi Nes-Ziona - Maccabi Tel Aviv
15:00Dinamo Magnitogorsk - Elbrus Cherkessk
15:15Ormanspor - Bursaspor
15:15Botaş - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
16:00MHP Riesen Ludwigsburg - Ratiopharm Ulm
16:00Basketball Loewen Braunschweig - Mitteldeutscher BC
16:00S.Oliver Baskets - Alba Berlin
16:00BC Dzūkija - BC Juventus Utena
16:00Fyllingen Bbk - Nidaros Jets Trondheim
16:00Erzurum BSB Gençlik - Kocaeli BŞB Kağıtspor
16:00Fryshuset - Trelleborg
16:00Prometey - BC Odessa
16:30BC Vysočina - Snakes Ostrava
17:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
17:00Rytas Vilnius - BC Žalgiris
17:00Royal IV Brussels - Spirou Charleroi II
17:00Polski Cukier SIDEn Toruń - Rosa Radom
17:00Rostock Seawolves - Schalke 04
17:00Forssan Koripojat - Kristika Turku
17:00Lokoko Bisons - Korikouvot
17:00AKK Universitas - KK Ribola Kastela
17:00Plymouth Raiders - Worcester Wolves
17:30Darüşşafaka S.K. - Royal Halı Gaziantep
17:30Al Muharraq - Al Najma
17:30NMKY Helsinki - Raiders
17:30Gornik Walbrzych - Biofarm Poznan
17:30Patriots Kigali - City Oilers Kampala
17:30Darüşşafaka - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
17:45GS Lavrio - Ifaistos Limnou
18:00Saski Baskonia - Real Betis
18:00Baloncesto Fuenlabrada - Universidad Catolica de Murcia CB
18:00Guerino Vanoli Basket - Olimpia Milano
18:00AEL Limassol - ETHA Engomis
18:00LG Castelnovo ne' Monti - Virtus Imola
18:00AZS Nysa - Obra Koscian
18:00PWSTE Yaroslav - Bielsko-Biala
18:00Zenit Saint-Petersburg II - Irkut
18:30Graz UBSC - Hallmann Vienna
18:30Allianz Swans - Xion Dukes Klosterneuburg
19:00EWE Baskets Oldenburg - Bayern Munich
19:00Virtus Acea Roma - Fortitudo Pallacanestro Bologna
19:00Basket Zielona Góra - PBC CSKA Moskova
19:00BC Krka - KK Crvena zvezda
19:00Olimpia Matera - Virtus Cassino
19:00Montecatini Terme - Cecina
19:00Olimpo Alba - Mekan: Lucca
19:00Virtus Civitanova - Tigers Cesena
19:00Vicenza 2012 - Antenore Energia Padova
19:00Laranja Mecanica - Mackenzie
19:00Erogasmet Crema - Corona Platina Piadena
19:00Cestistica torrenovese - Green Palermo
19:00Etrusca San Miniato - Golfo Piombino
19:00Janus Fabriano - New Flying Balls Ozzano
19:00Sutor Montegranaro - Senigallia
19:00Vega Mestre - Rucker Sanve
19:00Virtus Arechi Salerno - Bisceglie
19:00KK Rabotnički - Gostivar
19:00Angri Pallacanestro - Salerno
19:00Basket 2000 Reggio Emilia - Gaetano Scirea
19:00Irpinia - S.Michele Maddaloni
19:00Romano Lombardo - Gardonese
19:00Busto Arsizio - Rovello
19:00Dynamic Venafro - New Caserta
19:00ASD Jesolo - Europe Energy Verona
19:00Calorflex Oderzo - Vetorix Mirano
19:00Pordenone - Codroipese Codroipo
19:00Gruppo SME Caorle - Unione Padova
19:00Serravalle - College Borgomanero
19:00The Team Riese - Virtus Murano
19:00UBS Foligno - Magic Chieti
19:00Valdiceppo - Unibasket Lanciano
19:00Vasto - Perugia
19:00Action Now Monopoli - Monteroni
19:00Basket Francavilla - Cestistica Ostuni
19:00Tromsø Storm - Centrum Tigers Oslo
19:00CB Bahía San Agustín - MyWigo Valladolid
19:00Abano Montegrotto - Jadran
19:00Zeljeznicar - KK Sloga Societe Generale Kraljevo
19:00Roseto Sharks - Aget Service Imola
19:00BC Casalpusterlengo - JuveCaserta
19:00Ferrara BK - Pallacanestro Mantovana
19:00LUPA Lecce - Sunshine Vieste
19:00Pielle Livorno - Prato 2000
19:00Zaprude - Sesvete
19:00Spezia - Altopascio
19:00Moncada Solar Agrigento - Scafati Basket
19:00Virtus Siena - Castelfiorentino
19:00AZS Politechnika Gdanska - Zak Koszalin
19:00Pallacanestro Biella - Latina Basket
19:00Unieuro 2.015 Forli - Cestistica San Severo
19:00Bielsk Podlaski - Start Lublin II
19:002B Control Trapani - Orlandina Basket
19:00Napoli Basket - Novipiu Casale Monferrato
19:00MKS Znicz Basket Pruszkow - SKK Kotwica Kołobrzeg
19:00Glasgow Rocks - Leicester Riders
19:15Toscana Scuola Basket Arezzo - Don Bosco Livorno
19:30Valencia BC - Unicaja Málaga
19:30Pallacanestro Cantù - Aquila Basket Trento
19:30Olimpia Castello - Virtus Medicina
19:30Valentino Catellaneta - Mola New
19:30Albano - IUL Basket Roma
20:00Reggio Emilia - Olimpia Basket Pistoia
20:00AP Cercola - Agropoli
20:00Angel Manfredonia - Libertas Altamura
20:00Kolubara - OKK Beograd
20:00Club Ourense Baloncesto - Palencia Baloncesto
20:00Dynamo Burundi - J.K.T.
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (Tivibu Spor 2 HD)
03:00Toronto Raptors - NO Pelicans (S SPORT HD)
05:30LA Lakers - Utah Jazz (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
14:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
15:15Galatasaray - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
17:30Türk Telekom - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac16.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac16.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.